Fyziokarty - univerzální

Kód: 43
Značka: FyzioTouch
499 Kč
Skladem

64 pohybově relaxačních karet pro všechny věkové kategorie s popisem na zadní straně karty.

Baleno v praktickém lněném pytlíku pro snadné používání.

Detailní informace

garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Karty jsou jednoduchou pomůckou, kterou lze používat kdykoli a prakticky kdekoli. Není potřeba žádných pomůcek neboť jejich cílem je vést nás k tomu, co je přirozené a co nám v dnešní době chybí. Karty obsahují jak pohybové, tak relaxační prvky.

Inspirují nás k pohybu, vnímání svého těla a autokorekci. Díky nim můžeme objevovat naše možnosti a získávat radost z pohybu, kdy zjišťujeme, že můžeme. A pohyb má být o radosti, pak máme také chuť se hýbat. někdy ale tělo a zejména některé jeho části naopak potřebují odpočinek. Např. máme přetížené oči při zaostřování na blízkou vzdálenost, proto jedna karta nabádá k tomu dívat se do dálky, jiná oči si zakrýt a nechat je odpočívat ve tmě. Pohybové karty pak nabádají k provedení pohybu jinak než děláme obvykle nebo dělat pohyb, který ve svém běžném rejstříku nemáme.

Cviky nejsou přesně dané, ale je potřeba při nich vnímat, jak se cítíme, co nám to přináší. Jak se pocit mění, když pohyb provedeme jinak.

Je nutné k tělu přistupovat s respektem a zohledňovat jeho aktuální možnosti. Reskpektovat bolest a nechodit přes ni. Naše tělo přesně ví, proč nám siganilizuje bolest, která nás má upozornit na to, že si někde ubližujeme. Hledejme vždy tedy způsob provedení, který je pro nás příjemný, pak v něm můžete najít zmíněnou radost.

Mnohdy i úlevu ze stereotypu.